Birçok kişinin bildiği, bilmeyenlerin ise iptv nedir sorusuna alacağı en kısa cevap ile internet üzerinden görüntü ve ses aktarım teknolojisidir. Gelişen teknoloji sayesinde çanak anten, uydu alıcısı gibi cihazlara ihtiyaç duymadan internet bağlantısı olan hemen hemen her yerde iptv izlemek günümüzde mümkün hale gelmiştir. Cihazınızın işletim sistemi ve yazılımı iptv  destekliyor ise ve internet bağlantınız var ise başka birşeye ihtiyacınız yok. Tek gerekli olan iptv linkleridir.

Günümüzde televizyon ve internet üzerinden izlediğiniz tüm yayınları iptv ile izleyebilirsiniz. Hatta birden fazla platformda yayınlanan kanalları izlemeniz bile mümkündür. Örneğin bizden satın alacağınız (iptv satın alma işlemi için fiyatlar sayfamız ıziyaret edebilirsiniz bir iptv dosyasının içeriğinde bu şekilde farklı platformlarda yayınlanan iptv kanalları mevcut.

İnternet bağlantısı olan bir smart tv niz, bilgisayarınız,akıllı telefonunuz, tabletiniz veya iptv destekli bir uydu alıcınız varsa iptv izlemenizin önünde bir engel yok. Sizler için iptv nasıl kurulur sorusunun cevabını görsel anlatımlar ile iptv kurulum
sayfamızda anlattık. Bizden satın aldığınız bir iptv dosyasının bu cihazlara kurulumu için bizden yardım alabilirsiniz.

Canlı Destek ekibimize bağlanarak PAYPAL ile ödeme yapmak istediğiniz söyleyiniz. Ekibimiz size PAYPAL için geçerli olan fiyatlar ile birlikte hangi hesaba ödeme yapacağınızı iletecektir. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra kullanıcı bilgilerinizi Canlı Destek ekibimizden alabilirsiniz.

Satın alma işlemi başarılı olarak tamamlandıktan sonra Canlı Destek ekibimiz size kullanıcı bilgilerinizi verecektir. Verilen kullanıcı bilgileri ile adresinden kurulum klavuzuna giriş yaparak dilediğiniz cihazda izlemek için talimatları uygulayabilirsiniz veya üzerinden yayınları izleyebilirsiniz.

Go Top
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Italian IT Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR
Open chat
Test Almak İçin İletişime Geçiniz.