750

Akıllı telefon üreticisi Samsung‘un, daha önce Mobil Dünya Kongresi’nde sergilemesi beklenen Galaxy S11 serisi ile ilgili yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Gelen haberler şirketin bu planında bir değişiklik olduğuna işaret ediyor.

Samsung tüm dikkatleri yeni ürünlerine çekmek istiyor

Mobil cihazlar ve özellikle Samsung konusunda güvenilir bir kaynak olan Ice Universe (@UniverseIce) Twitter hesabı, şirketin Galaxy S11 modelini 18 Şubat 2020 tarihinde San Francisco‘da düzenlenecek olan etkinlikle tanıtacağını iddia etti. Bu etkinlikte Samsung Galaxy S11 amiral gemisi akıllı telefonlarının yanı sıra, Moto Razr 2019 ile aynı şekilde dikey olarak katlanan, şirketin yeni katlanabilir telefonunun da görücüye çıkarılması bekleniyor.

Daha önceki sızıntılarda Galaxy S11 serisinin 24-27 Şubat tarihinde İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenecek olan 2020 Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacağı söylenmişti. Ancak görünen o ki Samsung bu tarihi öne çekerek, tüm dikkatlerin Galaxy S11 modellerinde toplanmasını hedefliyor. Henüz konuyla ilgili olarak Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmadığını da belirtelim.

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go Top
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Italian IT Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR
Open chat
Test Almak İçin İletişime Geçiniz.