830

YouTube, içerik kalitesini arttırmak amacıyla uzun bir süredir Originals projesini yürütüyor. Türkiye’de ve Türkçe dilinde çok sayıda içerik bulunmasa da yavaş yavaş ortamı ısıtacak işler görüyoruz. Bunun son örneği ise Robert Downey Jr.’ın sunucusu olacağı Yapay Zeka Çağı isimli belgesel. 

Yapay Zeka Çağı belgeseli, tahmin ettiğiniz üzere teknoloji dünyasındaki son gelişmeleri, yakın ve orta vadede gelecekte neler görebileceğimizi anlatacak. Tüm bu bilgileri sinema Robert Downey Jr.’ın sunumuyla almak da cabası. 

Yapay Zeka Çağı fragman:

Teknolojinin hiç olmadığı kadar hızlı gelişmelere neden olup hayatımıza adapte olduğundan söz eden Downey, yapay zekanın iyiye kullanıldığı projeleri bizlere aktaracak. Bu projeler de insansı robotlardan daha ziyade akıllı tarım makinalarını, otonom araçlar, felaket sırasında yolunu kendisi bulan kurtarma robotları gibi olumlu gelişime açık projeler olacak. 

Yapay zekaya dair kötücül yargıları köreltme amacı varmış gibi duran belgesel, YouTube Originals bünyesinde 18 Aralık’ta yayında olacak. Bildiğiniz üzere YouTube, bazı Orginals içeriklerini ücretsiz servis kullanıcılarına da sunuyor. Robert Downey Jr. ile Yapay Zeka Çağı belgeselinin ücretsiz sürümle izlenip izlenmeyeceği bilinmiyor.

Marvel Sinematik Evreni hayranlarını büyük ölçüde kendisine çekecek belgeseli heyecanla bekliyoruz. Anlaşılan o ki Tony Stark, artık Robert Downey Jr. rolü yapmayı bırakıp işe koyulmuş görünüyor.

Share

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go Top
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Italian IT Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR
Open chat
Test Almak İçin İletişime Geçiniz.