780

Yılbaşının da yaklaşmasıyla birlikte birçok kişi sevdiklerine hediye alma konusunda harekete geçti. Hediye almak her ne kadar kolay görünse de bazı durumlarda seçim yapmak veya hediye bulmak oldukça zorlaşabiliyor. Google‘ın yeni portalı ise bu işlemi kolaylaştırmayı hedefliyor.

E-ticaret sitelerine yönlendiriliyor

Arama devinin Google Shopping 100 adını verdiği yeni site, ABD’de en çok arama yapılan ürünlerin bir listesini sunuyor. Kullanıcılara fikir vermesi ve hediye seçimini kolaylaştırması bakımından Google Shopping 100’de çeşitli kategoriler mevcut ve istediğiniz bölümdeki ürünler arama sayısına göre sıralanıyor.

Hizmetin ABD’deki aramaları baz alması ise Türkiye‘de kullanamayacağımız anlamış taşımıyor. Zira her kategorideki trend ürünlerin, Türkiye’deki e-ticaret platformlarına linkler verilerek kolayca satın alınabilmesi de mümkün hale getirilmiş. Eğer siz de hediye bulmakta zorlanıyorsanız, ilham almak için Google Shopping 100 portalını ziyaret etmeniz işlerinizi kolaylaştırabilir.

Tags:
Share

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go Top
Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Italian IT Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR
Open chat
Test Almak İçin İletişime Geçiniz.